O firmě

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,

naše firma se specializuje na prodej pevných palivzejména uhlí, dále na dopravu sypkých materiálů. V našem sortimentu najdete především hnědé bílinské uhlí, dále německé briketyčerné uhlí a koks.

Veškerý sortiment paliv vážíme na vlastní cejchované váze.

Našim cílem je spokojený zákazník a proto jsme schopni dovézt palivo v odpoledních hodinách a sobotu. Naprostou samozřejmosti je pásový dopravník, který Vám pohodlně a bez námahy dopraví uhlí do sklepa.

Každý rok zvyšujeme efektivitu našich služeb tím, že zlepšujeme informační systém a obnovujeme skladovou i rozvozovou techniku tak, aby bylo možné dovézt menší i větší dodávky dle Vašich požadavků ve stanoveném termínu.

Kancelář firmy, která se nacházela na adrese Myslotínská 1048 v Pelhřimově, byla přesunuta na ulici Libkovodská (za halou Spokar). Veškeré objednávky a poradenství s výběrem vhodného paliva do Vaších kotlů poskytujeme telefonický a (po domluvě předem) osobně na výdejním skladě.

Výdejní sklad uhlí se nachází na okraji města Pelhřimov, směr Libkova Voda, za firmou Spokar a.s.

Pokračujeme ve stejném duchu jako naši předchůdci Josef Koten a Pavel Plechatý, již firmu zavedli v tomto místě v roce 1994.